Sănătatea este prioritatea noastră. Monitorizăm constant situația privind coronavirus (COVID-19) și luăm măsurile necesare care pot fi citite AICI.

Răspundem tuturor aplicanților în 72 de ore!

Sudor EN 135 (CO2) în domeniul auto în Cehia
Vyskov, Cehia
1300 €

Angajare pe termen lung
Salariu lunar
1300 €
Data incepere
Angajare imediată

Manuvia, este o agenție de recrutare internațională care oferă gratuit locuri de muncă în industriile auto și electronice. Vino să te angajezi acum ca și sudor EN 135 cu noi pentru unul dintre cei mai cunoscuți producători din industria de autoturisme și camioane! Semnează acum și îți asigurăm cazare și transportul în mod gratuit. Fă alegerea cea mai bună și alătură-te acum celor peste 12 000 de angajați mulțumiți din România, Polonia, Slovacia și Cehia!

Mai multe oferte de muncă poți găsi aici

Acestea vor fi responsabilitățile tale ca și sudor EN 135 (CO2)

O să participi la sudarea metalelor  pentru unul dintre cei mai mari producători din industria de autoturisme și camioane la nivel mondial. O să fii responsabil de:

  •  sudarea prin diverse metode, pregătirea lor pentru prelucrare și corectarea lor ulterioară;
  •  controlul calității sudurilor finite;
  •  completarea si citirea documentației tehnice;
  •  păstrarea ordinii la locul de muncă și menținerea uneltei de sudare curată

Avem nevoie de:

  •  certificat valid EN 135, lipire metalică complet automatizată și automată,
  •  obținerea unui rezultat pozitiv preliminar al încercării (inclusiv sudurile cu filet și suduri de conducere);
  •  disponibilitatea de relocare în Cehia;
  •  experiență într-o poziție similară a unui sudor,
  •  experiență în sudarea sudurilor mai mari (sudare cu ultrasunete și sudare cu raze X).

Care sunt beneficiile acestui loc de muncă?

Unul dintre cele mai importante lucruri pe care le putem face pentru tine este să îți asigurăm cazarea în mod gratuit astfel poți să economisești până la 350 € lunar pentru cazare. Alte beneficii:

  •  contract de muncă cu normă întreagă,
  •  salariul atractiv pe oră de la 5.80 € net,
  •  alte bonusuri pe ora,
  •  cazare gratuită, la 15 minute pe jos de la fabrică,
  •  transport gratuit de la Oradea în Cehia,
  •  sprijin administrativ după semnarea contractului,
  •  avans din salariu, după o săptămână completă de muncă,
  •  salariul se plătește până în a 21-a zi a lunii următoare.
Esti in cautarea unui loc de munca?
Lasa-ne numarul tau si te vom contacta!

Beneficii

Oferim camere începând de la 2 la 4 paturi. Depinde de capacitatea fiecărei cazări și de capacitatea fiecărei camere.

Oferim transport gratuit de calitate și în siguranță direct de la sediul nostru până la fabrica aleasă de dumneavoastră.

Înțelegem nevoile și necesitățile dumneavoastră de aceea vă oferim posibilitatea de a deschide un cont bancar încă din prima săptămână

Ai intrebari? Contacteza-ne.

Scrieti-ne

Mă bucur să lucrez împreună cu soția mea la aceeași firmă. Recomandăm acestă agenție celor ce sunt în căutarea unui loc de muncă stabil.

iStock-153685938 Petru, Operator Producție

Mai multe oferte de munca