Sănătatea este prioritatea noastră. Monitorizăm constant situația privind coronavirus (COVID-19) și luăm măsurile necesare care pot fi citite AICI.

Răspundem tuturor aplicanților în 72 de ore!

Operator asamblare televizoare LCD pentru Samsung în Galanta
Galanta, Slovacia
600 €

Angajare pe termen lung
Salariu lunar
600 €
Data incepere
Angajare imediată

Noul nostru partener, Samsung Electronics, lider global in productia de echipamente destinate uzului domestic, recruteaza pentru fabrica sa din Galanta, Slovacia, Operatori Productie. Experienta anterioara nu reprezinta un criteriu de selectie eliminatoriu, desi este apreciata. Trainingul este gratuit si va fi asigurat de catre Samsung.

Responsabilități:

  • Efectuează operații în producție conform standardelor și instrucțiunilor fabricii, pentru îndeplinirea planului de producție la calitatea dorită.
  • Manipulează materialele și produsele finite conform standardelor operaționale și instrucțiunilor în vederea asigurării fluxului operational stabilit.
  • Asambleaza manual componentele.

Cerințe:

  • Persoana energetica cu dorinta de a castiga si a se perfectiona in cadrul echipei unuia dintre cei mai mari producatori de echipamente domestice si nu numai.
  • Nivel minim de educație – studii liceale fără bacalaureat sau cu bacalaureat.
  • Experiența în producție este binevenită, dar nu reprezintă o condiție eliminatorie.

Cateva beneficii:

  • Transportul pana la destinatia producatorului, precum si cazarea, sunt gratuite.
  • Bonusuri pentru prezenta si performanta.
  • Al 13-lea (Iulie) si 14-lea salariu (Decembrie) garantate in fiecare an.
  • Bonus pentru ore suplimentare.
  • Tichete de masa.
  • Spatiu comun pentru servirea pranzului.
  • Imbracamintea si echipamentul de lucru asigurate de Samsung.
  • Bonusuri pentru schimburi de noapte si munca pe durata weekend-ului.
  • Posibilitatea de a primi avans in fiecare saptamana pentru orele lucrate

Aplică acum pentru acest loc de muncă iar colegii nostri din echipa de recrutare vă vor suna în cel mai scurt timp, pentru a detalia oferta.

Persoana contact

testDAn
Dan Rimer
Esti in cautarea unui loc de munca?
Lasa-ne numarul tau si te vom contacta!

Beneficii

Oferim camere începând de la 2 la 5 paturi. Depinde de capacitatea fiecărei cazări și de capacitatea fiecărei camere.

Oferim transport gratuit de calitate și în siguranță direct de la sediul nostru până la fabrica aleasă de dumneavoastră.

Înțelegem nevoile și necesitățile dumneavoastră de aceea vă oferim posibilitatea de a deschide un cont bancar încă din prima săptămână

Ai intrebari? Contacteza-ne.

Scrieti-ne

Recomand cu încredere aceasă agenție. Am acum un loc de muncă stabil. Agentul de recrutare cu care am vorbit mi-a explicat clar tot ce am de făcut, chiar și acum pot să îi sun în cazul în care am ceva nelămuriri. Multumesc!

muz-4-105x105 Ioan, Operator Producție

testDAn
Dan Rimer

Mai multe oferte de munca