Cehia: Loc de muncă stabil în domeniul ingineriei pentru 1 102 € | transport gratuit + cazare asigurată - Manuvia.ro

Răspundem tuturor aplicanților în 72 de ore!

Cehia: Loc de muncă stabil în domeniul ingineriei pentru 1 102 € | transport gratuit + cazare asigurată
Cehia, Kopřivnice
1 102 € brut

Angajare pe termen lung
Salariu lunar
Data incepere
Angajare imediată

În Kopřivnice (Republica Cehă), vă așteaptă un loc de muncă stabil și pe termen lung în domeniul ingineriei. Veți câștiga 1 102 € și, pe lângă salariu, vă oferim transport gratuit, cazare sigură, 25 de zile de concediu și bonusuri financiare.

Avem transport și cazare gratuită pentru dumneavoastră!

Este vorba despre producția de scaune auto într-un mediu de lucru curat și modern. Luați loc și citiți mai multe informații.

Descrierea postului

  • producția și asamblarea scaunelor auto
  • asamblarea pieselor
  • inspecția și ambalarea produselor finite
  • operarea cu mașini
  • lucru în poziție șezândă și în picioare
  • program în trei schimburi
  • schimburi de 12 ore de zi și de noapte

Ce oferim

  • câștiguri medii de 1 102 euro
  • transport gratuit
  • cazare asigurată
  • bonus de performanță de până la 163 €
  • bonus pentru ture de 12 ore 163 €
  • premii pentru schimburi de 18 ore 82 €

Ce solicităm

  • dexteritate manuală
  • vedere bună
  • experiența exte un avantaj, dar nu o condiție – vă vom învăța totul

Sunteți interesat de această ofertă? Contactați-ne astăzi! Faceți clic pe “Sunt interesat” sau trimiteți-ne numărul dumneavoastră de telefon și vă vom contacta noi.

Persoana contact

teobun
Teodora Drimbău
Esti in cautarea unui loc de munca?
Lasa-ne numarul tau si te vom contacta!

    Beneficii

    Cazarea este în Nový Jičín și în Kopřivnice. Se asigură transport gratuit cu autobuzul la/de la locul de muncă. Cazarea costă 2,5 €/zi. Acestea sunt camere cu 2, 3 și 4 paturi, potrivite pentru cupluri, cu baie comună. Există WiFi gratuit și o bucătărie.

    Oferim transport gratuit de calitate și în siguranță direct de la sediul nostru până la fabrica aleasă de dumneavoastră.

    Înțelegem nevoile și necesitățile dumneavoastră de aceea vă oferim posibilitatea de a deschide un cont bancar încă din prima săptămână

    Ai intrebari? Contacteza-ne.

    Scrieti-ne

    Am găsit un anunț pe Facebook despre locuri de muncă și am decis să trimit numărul de telefon. Am avut plăcerea sa vorbesc cu o persoană din companie care mi-a oferit toate detaliile necesare. Acum lucrez într-o fabrică mare în Slovacia. Recomand cu încredere această agenție.

    iStock-459958369 Elena, Operator

    teobun

      Mai multe oferte de munca