Răspundem tuturor aplicanților în 72 de ore!

Agent vânzări/recrutare în regim de Call Center
Oradea, România

Angajare pe termen lung
Salariu lunar
Data incepere
Angajare imediată

Manuvia Romania își mărește echipa. Dacă îți dorești o carieră în vânzări/recrutare, te așteptăm să ni te alături!

Dacă:

  • ești o fire empatică, comunicativă, serioasă, cu capacitate de adaptare, bun coechipier
  • îți place să interacționezi telefonic cu candidații
  • ești orientat spre atingerea obiectivelor
  • ești absolvent de Psihologie/Pedagogie (nu este obligatoriu, dar reprezintă avantaj)
  • vorbești limba engleză, germană sau cehă la nivel mediu (nu este obligatoriu, dar reprezintă avantaj)

Descrierea jobului

Sarcinile tale:

  • recrutarea telefonică a candidaților
  • preluarea apelurilor telefonice și a mesajelor electronice
  • informarea candidaților lor cu privire la pozițiile deschise
  • evaluarea candidaților selectați și pregătirea dosarelor lor
  • administrarea și actualizarea continuă a bazei de date cu candidații
  • atingerea indicatorilor de performanță stabiliți

Noi îți oferim:

  • parte salarială fixă și bonusuri în funcție de performanță
  • training de specialitate pentru a fi cel mai bun
  • telefon și laptop de serviciu
  • șansa de a face parte dintr-un colectiv tânăr și de a ți se recunoaște meritele pe bune

Dacă ești interesat de această ofertă de muncă, contactează-ne la +40725 683 894 sau completează formularul următor. Te vom contacta în următoarele 24 ore cu mai multe informații în legătură cu următorii pași.

Persoana contact

testAndrada
Andrada Ciuciuc
Esti in cautarea unui loc de munca?
Lasa-ne numarul tau si te vom contacta!

Despre Manuvia

Noi suntem specialiști în recrutare. Avem peste 12.000 de angajați prin intermediul agenției, în 250+ locuri de muncă, oferind clienților noștri peste 2.000 de angajați noi pe lună. Misiunea noastră este să te ajutăm să-ți găsești locul de muncă perfect pentru tine. Având peste 20+ de ani de experiență pe piața muncii, noi suntem pregățiți să te ajutăm oricând.

Mai multe informatii

HR-ul nostru are mai mereu un program extrem de încărcat. De aceea apelăm la Manuvia, de fiecare dată când avem nevoie de noi profesioniști. Agenții de recrutare răspund rapid fiecărui nou proiect și livrează rezultatele de care avem nevoie. Apreciem experiența!

Clara-201x300 Dana, Manager Companie

testAndrada

Mai multe oferte de munca